top of page

Mantech Geometrics oficjalnym przedstawicielem w Wielkiej Brytanii

SMARTTECH3D został doceniony w świecie metrologicznym!


Firma SMARTTECH3D, producent certyfikowanych metrologicznie skanerów 3D z 20-letnim doświadczeniem, ogłosiła, że ​​Mantech Geometrics Ltd została ich oficjalnym przedstawicielem na rynku brytyjskim.


Założona w 2009 roku firma Mantech Geometrics Ltd to powszechnie uznany brytyjski dystrybutor sprzętu pomiarowego klasy metrologicznej. W swojej ofercie posiada współrzędnościowe oraz wieloczujnikowe maszyny pomiarowe, a także systemy tomografii rentgenowskiej tak znanych firm jak ABERLINK, WERTH i ETALON. Teraz do portfolio przedsiębiorstwa dołączyły skanery 3D światła strukturalnego SMARTTECH3D.


Mantech Geometrics oferuje swoim obecnym klientom przemysłowym nowy rodzaj technologii skanowania 3D przy pomocy zielonego światła strukturalnego i wchodzi na szersze rynki z technologią kolorowego skanowania 3D w wysokiej rozdzielczości. Jako dystrybutor SMARTTECH3D, Mantech Geometrics zostaje również oficjalnym sprzedawcą oprogramowania VERISURF zajmującego się inżynierią odwrotną i kontrolą jakości.


Od ponad 10 lat firma Mantech Geometrics współpracuje z firmą WERTH UK w zakresie działalności dystrybucyjnej, oferując swoje wsparcie w zakresie sprzedaży i metrologii. Dzięki tej współpracy firma SMARTTECH będzie kompleksowo reprezentowana na bardzo wymagającym rynku brytyjskim.„W naszej ofercie produktowej posiadamy różne urządzenia pomiarowe wiodących marek na świecie. Optyczne skanery 3D SMARTTECH3D idealnie pasują do naszej oferty ze względu na wysoką jakość produktów, które są znane ze swojej niezawodności. Biorąc pod uwagę charakterystykę techniczną i łatwość obsługi, sprzęt SMARTTECH jest obecnie najlepszy na rynku pod względem stosunku jakości do ceny. Oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure jest bardzo wydajnym narzędziem do pracy z dużymi chmurami punktów pomiarowych, zapewniającym szybkie generowanie wysokiej jakości modeli STL oraz pozwalającym na przeprowadzenie pełnego procesu kontroli jakości” – powiedział Ian Vaughan z Mantech Geometrics.

Teraz skanery 3D światła strukturalnego SMARTTECH3D dołączają do oferty Mantech Geometrics Ltd z dwoma głównymi liniami produktów: skanerami używającymi zielonego światła dedykowanymi dla przemysłu oraz skanerami kolorowymi dla branż nietechnicznych.


Zorientowane na przemysł skanery MICRON3D green stereo charakteryzują się rozdzielczościami od 5Mpix przez 9 Mpix do najwyższych dostępnych na rynku 20 Mpix. Natomiast podstawową linią skanerów 3D pozyskującą kolor jest SMARTTECH3D UNIVERSE 2,5 lub 10 Mpix, a topowym skanerem przeznaczonym m.in. do digitalizacji i archiwizacji MICRON3D color 5,10,18 i 24 Mpix.


Mantech Geometric po dokonaniu długotrwałych testów jakości wybrał SMARTTECH3D. Teraz jego przedstawiciele są profesjonalnie przeszkoleni i wyposażeni w nasz wysokiej klasy optyczny system pomiarowy MICRON3D green stereo 9Mpix i MICRON3D color 10Mpix przeznaczony dla laboratorium demonstracyjnego. Dzięki dostępowi do tak zaawansowanych rozwiązań nasz nowy przedstawiciel będzie mógł w pełni zaprezentować technologię skanowania 3D nie tylko w zastosowaniach przemysłowych, ale także w celach edukacyjnych i archiwizacyjnych” – podsumował Krzysztof Gębarski, Prezes Zarządu SMARTTECH3D.


Mantech Geometrics oficjalnym przedstawicielem w Wielkiej Brytanii
.pdf
Download PDF • 959KBComments


Latest posts
Search by tags
bottom of page