top of page

SMARTTECH3d rozwija dział dedykowany digitalizacji – witamy nowego specjalistę

Updated: Jul 23, 2021Do zespołu SMARTTECH dołączyła Pani mgr Natalia Skórnicka- czynny archeolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako osoba z dużym doświadczeniem zarówno terenowym, jak i gabinetowym, nasza nowa koleżanka wpasowała się doskonale w środowisko specjalistów SMARTTECH.

Od kilku miesięcy Natalia prowadzi dedykowany dla środowiska archeologów i muzealników projekt edukacyjny o nazwie 3DArcheologist.


Jak podkreśla Natalia:„Pragnę przedstawić naszym odbiorcom możliwości digitalizacji i cyfryzacji na miarę XXI wieku. W projekcie poznają tajniki i możliwości pracy ze skanerem 3D w środowisku archeologicznym, począwszy od teorii skanowania, skończywszy na przykładach konkretnych zastosowań skanerów 3D. Zapraszam do oglądania!”

Po kilku miesiącach współpracy możemy z całą pewnością oświadczyć, że korzystanie z wiedzy i doświadczenia naszej archeolog, które zdobywała na projektach naukowych na całym świecie, wpłynęło na znaczne umocnienie naszego działu dedykowanego współpracy ze środowiskiem akademickim, szczególnie w dziedzinie muzealnictwa i archeologii. Bardzo się cieszymy, że możemy teraz jeszcze lepiej służyć naszym klientom, oferując rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb, mając do dyspozycji osobę posiadającą specjalistyczne wykształcenie kierunkowe i znającą od podszewki problematykę pracy nad zabytkami. Teraz mamy pewność, że oferowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzą się w tym, jeszcze nowym dla technologii skanowania 3d, środowisku.


Nasza specjalistka ds. zastosowań archeologicznych pozostaje do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań z zakresu dokumentacji skanerem 3D, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Natalia chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości.


A może chcieliby Państwo zobaczyć odcinek 3DArcheologist na jakiś ważny dla Państwa temat, którego jeszcze nie poruszyliśmy? Chętnie przyjmiemy wszystkie sugestie.


Natalia Skornicka – archeolog

Specjalista ds. zastosowań archeologicznych i muzealnych

tel.: 793-069-259

e-mail: ns@smarttech3d.com LinkedIn: www.linkedin.com/in/natalia-skornicka/
 

Specjalny program promocyjno-edukacyjny #3DArcheologist

 

Czym jest digitalizacja 3D?

 

Metody digitalizacji 3D

 

Skanowanie 3D światłem strukturalnym w archeologii

 

Jak skanujemy?

 

Praca z danymi ze skanera 3D


Comments


Latest posts
Search by tags
bottom of page